اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً.

Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 22122
تعداد بازدید : 6131

خلاصه ای ازسخنرانی درحرم حضرت امام

درقرآن کریم به تحریفات در دیگرادیان اشاره شده است مانند کشته شدن حضرت عیسی که قرآن بیان میکند که حضرت عیسی کشته نشده بلکه به آسمانها رفته است .

پس اسلام تنهادینی است که تحریف نشده است ودردین مبین اسلام تشیع شاخصترین وکاملترین مذهب است که از مهمترین وملموسترین اعتقاداتش میتوان به زیازت –شفاعت –شهادت -ولایت وانتظاراشاره کرد که به اعتراف کشورهای غربی ورژیم صهیونیستی پرچم سرخ حسینی وسبزمهدوی دوسلاحی است که آنها رابه زانودر آورده است.
ودرزمان غیبت وجودولی فقیه آگاه به زمان وسیاستمداروشجاع که زندگیش در سطح پایین ترین قشر جامعه است چون حضرت امام (ره)ومقام معظم رهبری (مدظله) حلقه اتصالی است که باعث وحدت وعزت است وجهانیان چشم امیدشان به رهبری ونظام ماست پس اطاعت ازمعظم له آنگونه که ایشان میفرمایند بایدباشدنه کند تر ونه جلوتر(به استناد آیه اول ازسوره حجرات) که برای همه تکلیف است .
امام صادق (ع) برای غیبت و تنهایی حضرت ووقایع آن زمان گریه میکندکه در کتاب بحارجلد52 ص219 به آن اشاره شده است .

درقرآن کریم به تحریفات در دیگرادیان اشاره شده است مانند کشته شدن حضرت عیسی که قرآن بیان میکند که حضرت عیسی کشته نشده بلکه به آسمانها رفته است .

 

پس اسلام تنهادینی است که تحریف نشده است ودردین مبین اسلام تشیع شاخصترین وکاملترین مذهب است که از مهمترین وملموسترین اعتقاداتش میتوان به زیازت –شفاعت –شهادت  -ولایت وانتظاراشاره کرد که به اعتراف کشورهای غربی ورژیم صهیونیستی پرچم سرخ حسینی وسبزمهدوی دوسلاحی است که آنها رابه زانودر آورده است.

 

ودرزمان غیبت وجودولی فقیه آگاه به زمان وسیاستمداروشجاع که زندگیش در سطح پایین ترین قشر جامعه است چون حضرت امام (ره)ومقام معظم رهبری (مدظله) حلقه اتصالی است  که باعث وحدت وعزت است وجهانیان چشم امیدشان به رهبری ونظام ماست پس اطاعت ازمعظم له آنگونه که ایشان میفرمایند بایدباشدنه کند تر ونه جلوتر(به استناد آیه اول ازسوره حجرات) که برای همه تکلیف است .

 

امام صادق (ع) برای غیبت و تنهایی  حضرت ووقایع آن زمان گریه میکندکه در کتاب بحارجلد52 ص219 به آن اشاره شده است .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :